NISSAN YAVUZLAR DENİZLİ

HAKKIMIZDA

 

NISSAN YAVUZLAR DENİZLİ HAKKINDA

Nissan Türkiye nin en eski bayilerinden biri olan Nissan Yavuzlar Plaza (Yavuzlar Motorlu Araçlar Ticareti Nejdet Yavuz Ve Ortakları) 1990 yılından bu yana Denizli Nissan bayiliği yapmaktadır. 1990 yılında 2. Ticari yol lokasyonunda yalnızca satış hizmeti veren firmamız sonrasında  Halk Cad. lokasyonunda  satış, servis, yedek parça ve 2. El hizmetleri ile bugünki  2002 yılında taşındığımız, Ankara Asfaltı lokasyonunda yer alan plazamızda  müşterilerimize hizmet vermektedir.

Plazamız, Cafer Sadık Abalıoğlu Bulvarı No:28  de (Ankara asf. 15. Km ) bulunmaktadır. Servis, Sigorta, Yedek Parça ve 2.el araç satışı hizmetlerinin tek çatı altında sunulması sonucu misafirlerimize keyifli bir hizmet alma imkanı sağlamaktadır.

Nissan Yavuzlar Plaza olarak yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak, kaliteli ve güvenilir hizmet vermek ilkeleri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Konusunda uzman ve profesyonel, müşteri memnuniyetini ticari ve mali performansıyla birlikte en üst seviyeye çıkaran güçlü ekibiyle otomotiv sektöründe marka olan şirketimize, olumlu eleştirileriyle katkıda bulunan tüm müşterilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.